Brainly.pl

Brainly.pl jest stroną edukacyjną, taką jak Q & A (Q & A), która służy pomocą uczniom. Portal został uruchomiony we wrześniu 2009 roku pod nazwą Zadane.pl.

Treści na stronie internetowej podzielone są na pokoje tematyczne dla różnych tematów. Ostatnie pytania zadawane przez użytkowników są wyświetlane na stronie głównej. Na panelu użytkownika możesz wybrać, które elementy będą wyświetlane na stronie głównej. Pytania można również sortować według poziomu nauczania. Pytania mogą zadawać tylko zarejestrowani użytkownicy, ale każdy może zobaczyć zawartość strony. Strona zawiera funkcjonalność, która ułatwia odpowiedź, w szczególności edytor równań za pomocą LaTeX. Z tym pytaniem możesz także porozmawiać z innymi użytkownikami. Poprawność odpowiedzi prezentowanych na stronie jest kontrolowana przez grupę ponad stu moderatorów. Każdy użytkownik ma punkty na stronie, które może wykorzystać do zadawania pytań. Punkty można uzyskać odpowiadając na pytania (liczba punktów zależy od tego, jak pytanie zostało zadane), zajmując najwyższe miejsca w dziennych, tygodniowych i miesięcznych rankingach, rejestrując się codziennie, zapewniając najlepsze odpowiedzi na pytania i zamieszczając eseje. W Brainly.pl użytkownicy mogą się nawzajem do siebie nawzajem dodawać, pisać wiadomości do siebie i komentować profile w miejscu dostępnym dla wszystkich. Ponadto strona pozwalała tworzyć i łączyć grupy w postaci forów internetowych dla członków grupy. Ta funkcja została wyłączona 27 stycznia 2013 r.

Serwis Zadane.pl zmienił nazwę na brainly.pl w 2017 roku.

Strona jest częścią grupy brainly.com. Inne witryny należące do tej grupy:

Od 2009 r. Popularność strony gwałtownie wzrosła – we wrześniu 130 tys. unikalni użytkownicy. W 2013 r. Na stronie było już ponad 1 600 000 zarejestrowanych użytkowników, a na początku 2016 r. Liczba unikalnych użytkowników przekroczyła 5 milionów. Według sondażu przeprowadzonego przez Megapanel PBI / Gemius w lutym 2012 r. Witryna zajęła czwarte miejsce pod względem liczby użytkowników wśród usług grupy edukacyjnej. Stronę odwiedziło ponad 2,5 miliona unikalnych użytkowników (Real Users). W czerwcu 2012 r. Zarejestrowano ponad 1 143 000 użytkowników i ponad 2 543 000 odpowiedzi.

Leave a Comment

Your email address will not be published.