Find a Grave

Znajdź grób – witrynę, która umożliwia dostęp do baz danych cmentarzach. Dzięki niemu można znaleźć między innymi groby wielu znanych ludzi.

Założycielem, założona w 1995 roku – Jim TTIP, mieszkaniec Salt Lake City. Według niego, pomysł jego utworzenia zrodził się, gdy okazało się, że nigdzie nie można znaleźć informacji o jego niezwykłym hobby, kto odwiedza groby znanych osób. Początkowo zaczął forum internetowe, które z czasem rozwinęła się na stronie internetowej. W 2017 roku, w miejscu powiedział, że ma 158 milionów płyt.

Witryna zawiera wykaz cmentarzy i grobów z całego świata. Amerykański cmentarz organizowany przez kraje i powiatów, tak wiele wpisów cmentarze to Google Maps (z GPS współrzędnych) oraz fotografie cmentarzy. Ewidencja poszczególnych użytkowników mogą zawierać takie dane jak: data i miejsce urodzenia oraz śmierci, informacje biograficzne, oraz planów cmentarz, takich jak grób lub osoby oraz informacji o użytkowniku. Zarejestrowani użytkownicy mogą umieszczać darmowe „miejsca” dla krewnych i przyjaciół. Dostają również więcej możliwości edycji. Mogą również zostać poproszony o znalezienie wolontariuszy z grobu, aby zrobić zdjęcie grobu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.