Przeznaczeni.pl

Przeznaczeni.pl – polska strona randkowa. Strona internetowa posługuje się mottem “Łączymy ludzi z wartościami” skierowanym do osób samotnych, dla których ważne są tradycyjne wartości.

Portal został utworzony w roku 2005. Jej założycielem był Maciej Koper, który chciał stworzyć serwis dla singli poszukujących swojej drugiej połówki (i dla siebie). Po pierwszym roku działalności zarejestrowano około 13 000 osób. użytkowników, teraz mają ponad pół miliona.

Pierwotnie strona była adresowana tylko do katolików. Na przełomie 2008 i 2009 roku strona internetowa rozszerzyła swoje założenia ideowe. Strona jest skierowana do osób w wieku powyżej 18 lat, ale większość użytkowników ma od 24 do 35 lat. Cechą charakterystyczną strony jest zachęcanie użytkowników do budowania silnych relacji i polegania na sprawdzonych wartościach. Każdy użytkownik jest przeznaczona do odpowiedzi na pytania dotyczące: miejsca wiary i miłości w swoim życiu, a także ważnych zagadnień światopoglądu. Aby uniknąć anonimowości, użytkownicy podają nazwy zamiast pseudonimów. Według redakcji portalu, to nie tylko cele mąż, ale również poszukiwanie przyjaznych stosunków i organizacji wspólnych udziałem różnych ludzi w różnych rodzajach spotkań.

Każdy użytkownik witryny ma profil, w którym wprowadza informacje o: wyglądzie, zainteresowaniach, pracy, celach życiowych. A także: pomysły na temat przyszłej rodziny. Ważne są także pytania o miejsce wiary i miłości w życiu, a także ważne kwestie światopoglądowe. Użytkownicy mogą dodawać dowolną liczbę zdjęć do swoich profili. Możesz także odwiedzać profile innych użytkowników, zostawiać wpisy w księdze gości i wysyłać wirtualne prezenty. Na stronie znajduje się wyszukiwarka, która pozwala określić szczegółowe kryteria wyszukiwania. Należą do nich płeć, wiek, wygląd, miejsce zamieszkania, stosunek do rodzicielstwa, uczestnictwo w życiu religijnym i wyznawane wartości. Użytkownicy mają do dyspozycji kalendarz spotkań na których są dodawane, i znaleźć informacje o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych z całej Polski. Na stronie znajduje się także forum dyskusyjne. Forum i kalendarz to miejsce, w którym można zobaczyć społeczność wydaweni.pl.

Strona zgromadziła około 9000 osób, z których 3300 jest już w związku małżeńskim. Ponad trzy tysiące dzieci urodziło się już w rzekomych rodzinach. Właściciel strony Daniel Surmach został zaproszony do udziału w konferencji. Wyniki testowania seksualności polskich internautów. Podczas konferencji Przeznaczeni.pl to zostało uznane za jedno z miejsc, które zainspirowały największe zaufanie i najwyższy szacunek wśród internautów. W 2014 roku portal Przeznaczeni.pl otrzymał nagrodę iDateAward w kategorii “Najlepsze nowe technologie”. Werdykt rozstrzygany jest na podstawie głosowania przeprowadzonego wśród prezesów różnych firm internetowych z całego świata.

Przeznaczeni.pl zaangażowany w wiele działań społecznych i charytatywnych, w tym kolekcji przeznaczone do domów jednorodzinnych na Siepomaga.pl. Przeznaczeni.pl z ASK Soli Deo zorganizowano także wydarzenie, które promuje lojalność: “Lojalność jest sexy”, w którym udział wzięło, w tym Wojciech Tsezhrovski Krzysztof Ziemets Ireneusz Krosna i Tomas Zubilevich. W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu Przeznaczeni.pl Fundusz został utworzony. Projekty Fundacji obejmują relacje Academy, mszę świętą dla tych, którzy szukają męża lub żony, wykładów i seminariów na temat komunikacji. Fundacja stworzył także pierwszy wyszukiwarkę Mszy świętej w Polsce i wyznań, a także kościoły geolokalizacyjnymi. Fundacja przygotowała również aplikację na iPhone’a.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *