Radio Wnet

Radio Wnet – projekt sieci społecznych w Internecie, założona w 2009 roku przez Krzysztofa Skourovskim, Gzhegogom Vasovskim, Katarzyna Adamiak-Srochinskoy i Monica Makovskaya-Vasovskoy, Wojciech Jerzy Tsezhrovskim i Adis Jahowiḱ.

Pierwsza transmisja radia Wnet odbyła się 25 maja 2009 r. W Hotelu Europejski w Warszawie, gdzie studio mieściło się do 15 lutego 2013 r. Następujące adresy studia – ul. Koszykowa 8, gdzie radio Wnet było nadawane do 29 września 2014 r., A następnie w budynku PAST na ulicy. Zeln 39.

Autor nazwą „Radio Wnet» Grzegorz Vasovsky i wszystkie jingle, które pojawiają się w godzinach porannych i licencja wolna antenowego osobowości przygotowany Monika i Grzegorz Vasovskim. Współpracował też z Radiem Wnet Marek Jurek, Janusz Korwin-Mikke, Marek Kamiński (podróżnik), Ludwik Dorn i Eva Kibulska. Od maja do września 2011 roku w soboty i niedziele Jerzy Cordovic prowadził swoje programy pod nazwą przełącznika syntezatora.

Radio Wnet jako misja wskazuje na ekspansję wolności w polskich mediach. Strona internetowa umożliwia użytkownikom publikowanie różnych programów, materiałów audiowizualnych, grafik i tekstów przez nich stworzonych. Materiały zamieszczone na stronie są dostępne na stronie internetowej. Użytkownicy mogą tworzyć własne profile i publikować na nich materiały oraz dodawać komentarze do opublikowanych materiałów. Zarejestrowani użytkownicy, określani jako “Republikanie Radio Wnet”, mają również możliwość stworzenia własnego kanału radiowego – Bezpłatna antena Wnet. Radio Wnet powstało Radio Wnet Academy, która dostarczyła energiczne szkolenia w formie „porady, przykłady i wykłady”, które pomogą Ci stworzyć własny program. Osoby, które ukończyły Akademię, mają możliwość korzystania z infrastruktury Wnet Radio.

Możesz słuchać radia Wnet w Internecie pod adresem wnet.fm. Broadcast „Rano Radio” jest również transmitowany przez Radio Warszawa 106,2 FM i Radio Nadzieja w Lomse, Ostrołęce i Grazhevo i tych miast dokoła, ale 20 czerwca 2017 stacje radiowe zostały przerwane do transmisji, i 29 września został przekazany ostatni „Morning” antenę z dwóch stacje. W dniu 16 października 2017 roku w dniu 13 stycznia 2018 radiowe transmisji naziemnej w Warszawie na częstotliwości 87,8 MHz, radio wydany rower oparty na trzech zezwoleń. Jednak stacja, która została użyta do dalszego testowania tej częstotliwości, została odrzucona. Radio Wnet ma w swoim programie szkolenie informacji o Wikipedii, emitowanych pod tą nazwą. W listopadzie 2012 roku Radio Wnet wydało album rapera Tadek “An Inconvenient Truth”. W czerwcu 2013 r. Gazeta Wyborcza napisała, że ​​stacja otrzymała 140 000 zł od Prawa i Sprawiedliwości. Odnosząc się do tej sytuacji, Krzysztof Skunski opublikował oświadczenie na stronie internetowej Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, którego jest prezydentem. Powiedział, że wartość radia: „wolności, otwartości i solidarności” i że radio może współpracować z innymi, którzy podzielają te wartości.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *