Sympatia.pl

Sympatia.pl to serwis randkowy w Polsce, istniejący od września 2002 roku. Strona internetowa jest partnerem Onet.pl. Od września 2010 r. Strona jest dostępna również w angielskiej wersji o nazwie Sympatia.net. Istnieją trzy wersje: UK (uk.sympatia.net), Irlandia (ie.sympatia.net) i USA (us.sympatia.net). W 2017 r. Witryna miała ponad sześć milionów profili.

Liczne usługi mapowania ułatwić profilów wyszukiwarki osób, najbardziej odpowiednie dla danej osoby. Sympatia.pl posiada mobilną wersję, dostępną w App Store i Google Play (w iOS i Android), ale istnieją pozytywne opinie wśród użytkowników portalu Sympatia.pl obu stronach wymienionych powyżej (aplikację Google Play dla urządzeń mobilnych w samym Google Play) portal Sympatia.pl pobrany ponad pół miliona razy).

Sympatia.pl konto na portalu mogą być tworzone przez e-mail lub Facebook. Jeśli wybieramy drugą opcję, nasze konto zostanie powiązany z nim na Facebooku, co ułatwi między innymi dodawanie zdjęć – zdjęcia mogą być przesyłane pomiędzy albumami na obu portali, które towarzyszą pełnego uznania (Sympatia.pl nie publikować żadnych treści na Facebooku). Drugą opcją jest wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Leave a Comment

Your email address will not be published.