Trojmiasto.pl

Trojmiasto.pl jest jedynym regionalnym portalem internetowym w Polsce, który uznawany jest za ogólnopolski ranking mediów. Lider na lokalnym rynku materiałów informacyjnych z siedzibą w Gdańsku. Każdego dnia www.trojmiasto.pl rejestruje 160 000 odwiedzin w wersji na komputer (pełna wersja) i 120 000 odwiedzin dziennie w wersji mobilnej. Portal prezentuje aktualne wiadomości z Gdańska, Gdyni i Sopotu, wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, wydarzenia sportowe, ankiety, kolumny. Zawiera katalog firm i instytucji Trójmieście, największy kalendarz imprez w Trójmieście, mapa, przewodnik turystyczny, baza ogłoszeń i lokalnych forach dyskusyjnych. Obsługuje kilkadziesiąt serwisów tematycznych, w tym Sports, trójmiejskich, biznes, kultura, rozrywka, dom, dziecko, kino, komunikacja, ruch, motor, nauka, zatrudnienie, zdrowie, uroda, Deluxe, przyjęcia weselnego, galeria. W lutym 2011 r. Portal utworzył regionalny kanał internetowy trojmiasto.tv. Stale rozwija mobilną wersję strony. W 2017 r. Na portalu pracuje około 90 pracowników. Ma także kilkadziesiąt innych osób.

Strona pojawiła się w Internecie w sierpniu 1998 roku. Założyciel i twórca strony jest Michał Kaczorowski, który jest prezesem zarządu i redaktor naczelny portalu.

Liczba użytkowników przeglądających strony internetowe rojmiasto.pl stopniowo rośnie. Każdego dnia rejestrujemy 160 000 codziennych odwiedzin w wersji na komputer (pełna wersja) i 120 000 odwiedzin dziennie w wersji mobilnej. Profil użytkownika strony można obejrzeć tutaj. Według rankingu Megapanel PBI / Gemius, www.trojmiasto.pl – miejsce 12 w Polsce w kategorii „dziennikarstwo informacyjne i media”. Według portalu Wirtualne Media portal trojmiasto.pl jest najpopularniejszą witryną regionalną.

Nagroda Trójmiasto Skrzydło dostarcza czytelnikom trojmiasto.pl dla instytucji, firm, inicjatyw, które zmieniają oblicze Trójmiasta i kreowanie pozytywnego wizerunku Polski. Ideą nagrody jest promocja wydarzeń, wydarzeń i osób, które lepiej mieszkają w Trójmieście, działają ciekawiej i pełniej się zrelaksują. Zwycięzcy wybierani są w głosowaniu online czytelników. Plebiscyt był organizowany od 2008 r. Co dwa lata. Do tej pory przeprowadzono sześć edycji. W każdym z nich nagrody przyznawane były w nowych, unikalnych kategoriach. Zwieńczeniem plebiscytu jest uroczysta ceremonia przyznania, w której gromadzą się przedstawiciele różnych środowisk: władz miast, biznesmenów, przedstawicieli instytucji kultury i instytucji miejskich, przedsiębiorców i czytelników portalu. Nagroda przyznana przez mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu – statuetka z „trójstronnego skrzydła symbolizujące wolność nieograniczona wyobraźnia i ślizgowych ponad przeciętne, ale również podkreśla, że ​​miasto 3 tworzą jedno ciało.”

Leave a Comment

Your email address will not be published.