We Heart It

We Heart To sieć społecznościowa z inspirującymi obrazami. My Heart It opisuje siebie jako “dom dla twojej inspiracji” oraz jako miejsce “organizowania i dzielenia się tym, co kochasz”. Użytkownicy mogą zbierać (lub “pielęgnować”) swoje ulubione zdjęcia, aby udostępniać je znajomym i dodawać je do swoich kolekcji. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do witryny za pomocą przeglądarki internetowej lub aplikacji telefonicznej.

We Heart It została założona w 2008 roku przez brazylijczyka Fabio Giolito. Stworzył tę stronę jako poboczny projekt wokół idei “fotografowania” zdjęć i zapisywania ich do udostępnienia znajomym. Początkowo strona była przeznaczona dla niego i jego przyjaciół, ale stopniowo dorastał. Kiedy strona stała się wystarczająco duża, Fabio poprosił współzałożyciela, aby pomógł skoncentrować się na infrastrukturze. Witryna została zarejestrowana w Kalifornii w 2011 roku.

We Heart It został zarejestrowany w USA w 2011 roku. Jej siedziba znajduje się w San Francisco, w 2014 r. Pracowało tam 25 osób. W lutym 2014 r. Strona zajęła 754. miejsce w rankingu Alexa.

We Heart Jest to platforma wizualna obsługująca obrazy, GIF i wideo. Nowi użytkownicy mogą dołączać do e-maili, Facebooka, Twittera i Google+. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do witryny za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej lub za pośrednictwem oficjalnej aplikacji na iOS na iPhone’a, iPoda lub iPada i aplikacje na Androida. Dostęp do nowych treści można uzyskać za pośrednictwem oficjalnych przycisków Heart Button lub Heart It na stronie internetowej. Użytkownicy mogą udostępniać treści bezpośrednio na Facebooku, Twitterze i Tumblrze. Możesz także znaleźć znajomych z Facebooka i Twittera. My Heart. Jest znany z pozytywnej społeczności, ponieważ nie można komentować obrazu, użytkownicy czują się bardziej komfortowo, wymieniając treści, ponieważ nie mogą otrzymywać negatywnych komentarzy, tak jak w innych sieciach społecznościowych. W czerwcu 2015 r. Wydaliśmy album We Heart It na Apple Watch.

W grudniu 2013 r. Firma We Heart It osiągnęła 25 milionów użytkowników miesięcznie. Cztery na pięć z ponad 25 milionów użytkowników ma mniej niż 24 lata, a ponad 70 procent to kobiety. Średni wiek We Heart to 19 lat. We Heart It otrzymuje co miesiąc ponad 1 milion nowych użytkowników, z których 2/3 jest zarejestrowanych na urządzeniach mobilnych. Średnio użytkownicy aplikacji otwierają go 25 razy w miesiącu. W marcu 2015 roku firma We Heart It wprowadziła nową funkcję pocztówek, dzięki której 30 milionów zarejestrowanych użytkowników może wysyłać do siebie zdjęcia. Huffington Post opisał, że uważamy to za jedno z “10 najszczęśliwszych miejsc w Internecie”. Daniel Bradbury, zwycięzca czwartego sezonu The Voice, powiedział magazynowi InStyle, że We Heart to jej ulubiona aplikacja na iPhone’a. We Heart He ma średnio 5 gwiazdek w iTunes App Store.

Leave a Comment

Your email address will not be published.